• Посилання скопійовано

В НН не обязательно указывать маршрут автотранспортной перевозки, номера автомобилей и тоннаж груза

Наше підприємство надає міжміські послуги з по перевезенню вантажів автотранспортом. При оформленні податкової накладної в колонці 3 «Номенклатура постачання товарів/послуг» ми вказуємо: «Автотранспортні перевезення». Чи потрібно вказувати в податковій накладній, за яким маршрутом надана послуга? (У акті виконаних робіт ми детально прописуємо усю інформацію: маршрут, автомобіль, водій, вантаж, тоннаж перевезеного вантажу).

В соответствии с подпунктом е) п. 201.1 Налогового кодекса, налоговая накладная должна содержать описание (номенклатуру) товаров/услуг, их количество и объем. Кроме того, в соответствии с пунктом 12 Порядка заполнения налоговой накладной, утвержденного Приказом ГНАУ от 21.12.2010г. №969, графа 3 должна содержать номенклатуру поставок товаров/услуг.

Памятка об административных процедурах выписывания, выдачи и получения налоговых накладных (письмо ГНА Украины от 06.04.2011 №9497/7/16-1517) не содержит дополнительных разъяснений, кроме оговорки, что если количество наименований отгруженных товаров превышает количество строк, отведенных для их размещения в бланке налоговой накладной, можно дополнить бланк налоговой накладной необходимым количеством строк.

Поэтому, на наш взгляд, указывать в налоговой накладной маршрут автотранспортной перевозки, номера автомобилей и тоннаж груза не обязательно.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Джерело: Киевский центр поддержки и развития бизнеса

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»

  • Продаж нерухомості з розстрочкою: що з ПДВ?
    Банк планує укласти з юрособою попередній договір купівлі-продажу майна (комплексу), із розстрочкою на 4 платежі на 1 рік. Це заставлене майно, яке набуте у власність у неплатника ПДВ в рахунок погашення зобов’язань за договором кредиту. Договір купівлі-продажу, перехід права власності та акт приймання передачі оформлятиметься після отримання останнього платежу. Які особливості нарахування ПДВ?
    Сьогодні 10:065
  • Побутова техніка на підприємстві: що з ПДВ?
    ТОВ-платник податку на прибуток та ПДВ взяло в оренду у фізособи офісне та складське приміщення (в т ч. кухню). ТОВ придбало побутову техніку та меблі для кухні, зокрема, витяжку, пральну машину, сушарку, холодильник, газову поверхню, шафу електричну) та в офіс кондиціонер. Чи необхідно нараховувати ПЗ з ПДВ при придбанні побутової техніки?
    17.05.202437
  • Продали корпоративні права: що з ПДВ?
    Підприємство продало корпоративні права в іншій юрособі. Чи є ця операція об’єктом оподаткування ПДВ? Як відобразити цю операцію в декларації з ПДВ?
    16.05.202427
  • Компенсації витрат з плати за землю: що з ПДВ?
    Підприємство продало майно, яке знаходиться на частині земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні. До моменту поділу цієї ділянки і передачі в оренду підприємство виставлятиме покупцеві рахунок на компенсацію витрат з плати за землю. Чи оподатковується така операція ПДВ?
    15.05.202416
  • Громадська організація отримала безкоштовний доступ до CRM-системи від нерезидента: що з ПДВ?
    Громадська організація планує укласти договір з ФОПом щодо налаштування та підтримки CRM-системи. Компанія-нерезидент (США) безкоштовно надає організації доступ до CRM-системи. Які податкові наслідки цих операцій?
    14.05.202414