Главная Все консультации Налогообложение НДС

Коли складати РК до зведеної податкової накладної на ритмічні поставки у разі закінчення договору?

Платник ПДВ - постачальник електроенергії складає зведені ПН на кожного покупця в останній день місяця. З одним покупцем 31.03.2019 р. закінчився один договір, а з 01.01.2019 р.з ним почав діяти інший договір. За договором, що діяв до 31.03.2019 р., 3 квітня 2019 р. повернено переплату та складено РК до ПН за 31.03.2019 р. Якою датою треба зробити РК до зведеної ПН, що була складена 31.03.2019 р.: 3 чи 30 квітня?

Відповідно до пп. 201.4 ПКУ платники ПДВ в разі здійснення постачання товарів/послуг протягом періоду, за який складається така податкова накладна, постачання яких має безперервний або ритмічний характер, покупцям - платникам ПДВ - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер протягом періоду, за який складається така податкова накладна, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця.

За умовами запитання, за договором, що діяв до 31.03.2019 р., 3 квітня 2019 р. було повернено покупцю переплату в сумі 30 000 грн та складено зменшуючий розрахунок коригування до податкової накладної за 31.03.2019 р.

Оскільки дія договору закінчується 31 березня, то у квітні за цим договором вже немає безперервного постачання електроенергії. Саме тому РК потрібно скласти саме на дату повернення коштів за цим договором. При цьому такий РК складається до зведеної ПН від 31 березня.

 

 

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС , Налоговая накладная , Договор

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме