Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Трудові відносини

Внесення виправлень у трудову книжку

Працівниця перебувала на обліку в Центрі зайнятості. Фахівець центру зайнтості закреслив у трудовій «сведения о награждениях», від руки написав «о работе» і зробив запис на цій сторінці. Кадровик продовжила на цій сторінці свій запис. Чи це є помилкою та як її виправити?

До трудової книжки вносяться:

  • відомості про працівника: прізвище, ім'я та по батькові, дата народження;
  • відомості про роботу,  переведення на іншу  постійну  роботу, звільнення;
  • відомості про нагородження  і  заохочення:  про  нагородження державними нагородами України та відзнаками України, заохочення за успіх  у  роботі  та  інші  заохочення  відповідно   до   чинного законодавства України;
  • відомості про  відкриття,  на   які   видані   дипломи,   про використані винаходи   і  раціоналізаторські  пропозиції  та  про виплачені у зв'язку з цим винагороди (п. 2.2 Інструкції №58).

До трудових книжок працівників у розділ "Відомості  про нагородження" відносяться  відомості  про  нагородження державними нагородами України та відзнаками України.

У розділ "Відомості  про заохочення" вносяться відомості про заохочення за успіхи у праці.

До трудових книжок не заносяться премії, передбачені системою заробітної плати, або виплата яких носить регулярний характер.

Порядок внесення відомостей про нагороди  і  заохочення такий: у  графі  3 відповідного розділу трудової книжки пишеться у вигляді заголовку назва підприємства, нижче у графі 1 зазначається порядковий номер  запису  (нумерація,  що  зростає протягом усього періоду трудової діяльності працівника).

У графі 2 ставиться дата нагородження або   заохочення;

У  графі   3  записується,  ким нагороджений або заохочений працівник,  за які досягнення і   якою нагородою або  заохоченням; 

У графі 4 зазначається,  на підставі чого внесений запис (із посиланням на дату,  номер і  найменування документа) (п. 2.25 Інструкції №58).

Відомості ж про роботу, вносять у відповідно призачені для цього розділи, що є в трудовій книжці.

Також, відповідно до п. 3.1 Інструкції №58, у  тому  разі,  коли  у  трудовій  книжці  заповнені  усі сторінки відповідних розділів, вона доповнюється вкладишем.

Вкладиш вшивається у трудову книжку,  заповнюється і ведеться власником або   уповноваженим   ним   органом   за  місцем  роботи працівника у такому ж порядку, що і трудова книжка.

Так, внесення записів про роботу у невідповідний розділ вважаємо порушенням. І таку помилку слід виправити, відповідно до норм зазначених в Інструкції №58, а саме:

  • у графі 1 слід зазначити черговий номер, наступний за порядком за номером останнього (у цьому випадку — неправильного) запису;
  • у графі 2 зазначте дату створення виправляючого запису;
  • у графу 3 впишіть: «Запис за № таким-то недійсний, як внесений помилково до іншого розділу трудової книжки».

Далі, слід завести вкладиш до трудової книжки. У розділі «Відомості про роботу» вкладиша під порядковим номером, що настає за номером останнього запису в розділі «Відомості про роботу» трудової книжки, повторіть той запис, який ви помилково було включено  до розділу «Відомості про нагородження».

Помилку, якої припустився фахівець Центру зайнятості не виправляєте, а виправляєте лише свою помилку.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі