Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Трудові відносини

Дата початку роботи у наказі про прийняття та повідомленні про прийняття на роботу – вихідний день. Чим це загрожує?

При прийомі працівника на роботу видавали наказ у п'ятницю, а помилково вказали початок роботи у суботу - 17.03.2018 р. Чи велика це помилка та чи змінювати інформацію?

На нашу думку, великої помилки тут немає, адже дата, з якої працівник міг почати працювати і фактично встав до роботи можуть відрізнятися. Зокрема, у випадку, якщо перший день був для нього вихідним. 

Якщо було подано повідомлення про прийняття на роботу з такою датою, то вважаємо є два варіанти виходу із ситуації:

1) нічого не змінювати й залишити так як є, оскільки працівник фактично приступить до роботи 19.03.2018 р. то й табелювання його розпочнеться з 19.03.2018 року;

2) змінити дату початку роботи в наказі й, відповідно, подати скасовуюче повідомлення про прийняття та початку з новою вірною датою. Але цього робити не варто, адже є ризик, що в такому випадку податківці вважатимуть, що повідомлення про прийняття на роботу не було подано вчасно. Вчасно поданим повідомленням вони вважають складене без помилок, із правильними датами та подане до допущення працівника до роботи (тобто, строки для виправлення вже минули). 

Також про помилку у повідомленні про прийняття та її виправлення ми писали тут>>

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі