Законодавство передбачає право працівника працювати за сумісництвом на тому самому або іншому підприємстві. Тож якщо ліцензійні умови провадження медичної діяльності це допускають, в даному випадку підприємство вправі прийняти працівника, що працює за основним місцем роботи, на роботу на умовах сумісництва на 0,5 ставки. Така робота має назву внутрішнє сумісництво. Працівник працюватиме за основним місцем роботи за встановленим графіком та окремо за сумісництвом за встановленим графіком.
Звертаємо увагу, що в поставленому запитанні робочі години визначено непропорційно: якщо графік роботи за основним місцем роботи з 9 до 16 – передбачає щоденну роботу 7 годин, то робота за сумісництвом з 16 до 18 – 2 години. Якщо робота за сумісництвом не передбачає додаткову роботу наприклад в суботу, то відповідний тижневий фонд часу буде меншим від 0,5 встановленої тривалості робочого часу на ставку. В цьому випадку вона становить:
2 год:7год = 0,29 ставки
Для прийняття основного працівника на роботу за сумісництвом на цьому ж підприємстві необхідно видати наказ про прийняття його на роботу, в якому передбачити умови роботи (графік роботи, розмір ставки та визначити посадовий оклад).
Про прийняття на роботу внутрішнього сумісника повідомляється ДПІ за формою, визначеною постановою Кабміну від 17.06.2015 р. №413. Повідомлення слід надати до моменту допуску до роботи за сумісництвом, як правило воно подається напередодні першого робочого дня.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись