• Посилання скопійовано

В одной НН не могут быть одновременно поля, заполненные печатным способом и от руки

Допускается ли в одной налоговой накладной одновременное заполнение полей печатным способом и от руки чернильной ручкой?

Согласно п. 1 Порядка заполнения налоговой накладной, утвержденного приказом ГНАУ от 21.12.2010 г. №969 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Украины 29.12.2010 г. под №1401/18696), налоговая накладная может печататься полиграфическим методом, с помощью компьютера или другим методом.

Например, распечатанный бланк может быть заполнен от руки шариковой или чернильной ручкой. В любом случае в одной налоговой накладной не могут быть одновременно отдельные поля заполнены печатным способом, а отдельные поля — от руки шариковой или чернильной ручкой.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Джерело: ДФСУ

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»

  • Продаж металобрухту: які ПДВ-наслідки?
    Відокремлений структурний підрозділ продав металобрухт, що звільнено від оподаткування ПДВ. Які послуги будуть приймати участь при нарахування компенсуючого ПДВ за ст. 199 ПКУ - тільки послуги, які придбав підрозділ, чи треба враховувати ще послуги, які придбав головний офіс? ІПН єдиний. Декларацію з ПДВ здає головний офіс
    Сьогодні 13:228
  • Як платнику ПДВ в декларації з ПДВ відобразити коригування митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України?
    Коли після митного оформлення товарів, поміщених у митний режим імпорту, змінюється величина їх митної вартості, коригування ПК відображається на підставі аркуша коригування до митної декларації у рядку 11.1, 11.2, та 11.3 (в залежності від ставки) податкової декларації з ПДВ зі знаком «мінус»
    Сьогодні 08:5636
  • Чи потрібно нараховувати ПЗ, якщо частка використання товарів в неоподатковуваних операціях становить менше ніж 0,01%?
    Якщо обчислена у відсотках частка становить менше ніж 0,01%, то нарахування сум ПЗ не проводиться та, додаток 5 «Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д5)» до декларації з ПДВ за такими операціями не надається
    16.05.202538
  • Нарахування ПЗ з ПДВ при продажу нижче собівартості
    Товариство складає звітність за МСФЗ, має на обліку основні засоби (10 рахунок) та інші НМА (11 рахунок). За ІНМА нараховується 100% амортизація в місяці введення в експлуатацію. Продаємо ОЗ та ІНМА за договірною ціною, яка менша ціни придбання. Чи нараховується в цьому випадку умовний продаж на різницю між ціною придбання та ціною реалізації? При списанні ОЗ та ІНМА, якщо залишкова вартість дорівнює нулю, чи нараховується умовний продаж?
    16.05.202566
  • Безоплатне ввезення обладнання на умовах DDP: які податкові наслідки?
    Постачальник зі Швейцарії планує безоплатно поставити обладнання українському отримувачу на умовах DDP. Митні платежі сплачуватиме третя сторона - резидент України, якій нерезидент в подальшому компенсує такі витрати. Як третя сторона може сплатити митні платежі за нерезидента - постачальника? Які документи необхідно для цього оформити?
    16.05.202525