Як зазначається в Загальнодоступного інформаційно-довідковому ресурсі на сайті ДФСУ, якщо податкову накладну чи розрахунок коригування до податкової накладної складено платником податку, який застосовує спеціальний режим оподаткування ПДВ, у графі 3 розділу І та графі 4 розділу ІІ реєстру зазначається порядковий номер, вказаний у такій податковій накладній або такому розрахунку коригування, без зазначення нулів, прочерків та інших знаків чи символів (у т.ч. пробілів) замість незаповнених клітинок відповідних частин такого номеру.
Отже, якщо перевести цю консультацію на приклад, який наводиться у питанні, єдине, що пояснюють податківці, це те, що вони не вимагають наводити цей номер у форматі „1/2/0”, якщо третя частина номеру не заповнена.
Звісно, що формат „1/2/” є більш зрозумілим, оскільки точно вкаже, до якої частини номеру податкової накладної належить цифра „2”. Але, не дивлячись на те, що номер податкової накладної має три частини, податківці ще ніколи не вимагали наводити номер податкових накладних, виданих звичайними платниками ПДВ (не філіями і не спецрежимниками) у форматі „1//” – тобто, не заповнювати пусті частини номеру, але вказувати знаки дробі між ними.
Тому, на нашу думку, обидва варіанти зазначення цього номеру, наведені у запитанні є правильними, але більш правильним, на нашу думку, є формат „1/2”.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити