Норми п. 201.4 ПКУ не мають заборони на складання зведених ПН за наявності вже складених ПН на загальних підставах протягом звітного періоду.
Як зауважують податківці у «ЗІР» (підкатегорія 101.16, запитання: «Чи може платник ПДВ при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що мають безперервний або ритмічний характер не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду складати декілька зведених податкових накладних?»), протягом звітного (податкового) періоду платник податку – постачальник має право на складання однієї зведеної податкової накладної, яка складається не пізніше останнього дня такого періоду або двох та більше зведених податкових накладних виходячи із умов передбачених у цивільно – правовому договорі.
Отже, якщо допускається складання декількох зведених ПН, то кожна з них буде відображати лише частину місячного обсягу постачання. Аналогічно можуть бути складені звичайні ПН на частину місячного обсягу постачання товарів та зведена ПН на решту обсягу постачання товарів, за умови, що виконуються всі вимоги п. 201.4 ПКУ.
Зверніть увагу! Зведені податкові накладні можна складати лише на ритмічні постачання товарів, без врахування сум передплат. Ритмічність оплати не дає права на складання зведеної ПН.
Більш докладно про зведені ПН читайте у нашій аналітиці>>
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити