• Посилання скопійовано

Дохід в старій формі книги обліку доходів і витрат окремо відображати не треба

Як відображати в книзі обліку доходів та витрат платника єдиного податку отриманий дохід, якщо платник єдиного податку заповнює книгу за старою формою, оскільки вона ще не закінчилась?

Як відомо, з 28.07.2015 набрав чинності наказ Мінфіну від 19.06.2015 р. №579 (далі - Наказ №579), яким затверджені форми книги обліку доходів, книги обліку доходів і витрат та порядки їх ведення.

Відповідно до п. 5 Наказу №579 встановити, що книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, зареєстровані до набрання чинності цим наказом, діють до їх закінчення.

Тобто зареєстровані до 28.07.2015 книги, форма яких визначена наказом Мінфіну від 15.12.2011 р. №1637 (далі – Наказ №637), використовуються до їх закінчення та заповнюються відповідно до вимог порядків їх ведення, затверджених цим наказом. Так, відповідно до пп. 6.2.1 Порядку ведення книги, затвердженого Наказом №1637, у графі 2 зазначається отримана сума коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги. Тож відображати окремими рядками дохід, отриманого в готівковій та безготівковій формах, не має потреби з огляду на пп. 6.2.1 Порядку до такої книги

Також у податківців є аналогічне роз’яснення щодо заповнення книги обліку доходів та витрат платниками єдиного податку за старою формою у підкатегорії 107.01 ЗІР.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Інше»