• Посилання скопійовано

Щорічне оцінювання посадових осіб ОМС під час воєнного стану

Чи проводиться під час воєнного стану щорічна оцінка посадових осіб місцевого самоврядування?

Відповідно до п. 1 ст. 17 Закону №2493, з метою оцінки ділових та професійних якостей, а також кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, крім осіб, зазначених у частині другій цієї статті, посадові особи місцевого самоврядування один раз на 4 роки підлягають атестації.

Щорічна оцінка проводиться з метою, визначеною в п. 1.2 Методрекомендації №102, а саме:

  • поліпшення  добору  й розстановки  кадрів,  розвитку  ініціативи  і  творчої  активності посадових осіб місцевого самоврядування, визначення їх потенціалу, потреб   у   підвищенні   кваліфікації   та  особистому  розвитку; 
  • планування   кар'єри,   вдосконалення   процесу   планування    та організації    діяльності    як    посадової    особи    місцевого самоврядування,  так і органу місцевого самоврядування  в  цілому, виявленні  організаційних  проблем  та  оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій.

Щорічна оцінка виконання  посадовими  особами  місцевого самоврядування покладених на них завдань та обов'язків проводиться безпосередніми керівниками в період  між  атестаціями  у  січні  - лютому за підсумками минулого року (п. 1.3 Методрекомендації №102).

Тобто щорічна оцінка проводиться з метою перевірки, як посадові особи ОМС виконують покладені на них завдання та обов’язки.

Таким чином, бачимо, що норми вищезазначених нормативних актів чинні й на сьогодні, вони не скасовані і не спрощені на час воєнного стану. Тож, керівники мають й надалі проводити у січні та лютому щорічне оцінювання працівників ОМС за результатами минулого року.

Нагадаємо, що щорічна оцінка не проводиться стосовно осіб, визначених у п. 1.6 Методрекомендацій №102. До них належать:

  • сільські,  селищні, міські голови;
  • голови, заступники голів районних у містах (у разі їх створення),  районних,  обласних  рад;
  • секретарі  сільських, селищних,  міських рад;
  • працівники патронатної служби;
  • особи, які перебувають на займаній посаді  менше  одного  року, молоді спеціалісти;
  • вагітні жінки чи жінки, які працюють  менше  одного року  після  виходу з відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами чи по догляду за дитиною,  а також особи,  прийняті на  роботу  на визначений термін.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: Щербина Світлана

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Інше»

  • Тимчасова передача майна благодійним фондом ФОПу для виконання договірних послуг
    Благодійний фонд, що є неприбутковою організацією та подає мікрозвітність за НП(С)БО 25, укладає договори з ФОПом для здійснення статутної діяльності. Чи має право Фонд тимчасово надати ФОПу майно для виконання певних послуг, наприклад, передати ФОПу фірмовий спецодяг для видачі благодійної допомоги? Чи дозволено надати ФОПу інструменти для ремонту та відновлення будівлі, пошкодженої внаслідок збройних атак?
    31.03.202553
  • Чи включати до витрат рентну плату за понадлімітне використання води?
    ТОВ не має дозволу на спецвикористання води. Чи включається до витрат в податковому обліку рентна плата за понаднормове використання води, з огляду на зміст пп. 255.11.20 ПКУ?
    31.03.2025145
  • Чи сплачувати плату за землю до моменту укладення договору оренди?
    Підприємство отримало у власність нерухоме майно 20.05.2016 р., розташоване на земельній ділянці площею 0,7547 га (кадастровий номер: 0012). Госпдіяльність не проводилась. 17.03.2025 р. укладено з міськрадою договір оренди землі площею 0,7420 га (кадастровий номер: 0047) під цим майном. Чи зобов'язане було підприємство сплачувати земельний податок за період з 20.05.2016 по 17.03.2025 рр.?
    28.03.2025439
  • Засновник продає частку: що з додатковим капіталом?
    ТОВ сформувало додатковий капітал, як додаткові внески від учасників без зміни розміру статутного капіталу та часток учасників на безповоротній основі. Учасник продає свою долю іншій особі. Чи повинно ТОВ визнати дохід за внесками в додатковий капітал? Що є підставою в такому випадку: договір купівлі-продажу його частки чи інший протокол учасників?
    27.03.202590
  • Як визначити фактичну ціну реалізації корисної копалини за кодом 2505 згідно з УКТ ЗЕД?
    Фактична ціна реалізації видобутої корисної копалини за кодом УКТ ЗЕД 2505 визначається за середньозваженою (за обсягом реалізації) у звітному періоді ціною реалізації відповідної товарної продукції за договорами постачання, не менш як 5 доларів США за 1 тонну
    12.03.202520