• Посилання скопійовано

Старі Книги обліку розрахункових операцій можна використовувати надалі

Чи можуть госпсуб'єкти використовувати КОРО, які були зареєстровані до набрання чинності наказом Мінфіну від 29.09.2016 р. №837?

ДФС у підкатегорії 109.09 ресурсу "ЗІР" пояснила, що суб’єкти господарювання можуть використовувати Книги обліку розрахункових операцій, які були зареєстровані до набрання чинності наказом Мінфіну від 29.09.2016 №837 до першої із подій:

  • закінчення книги ОРО,
  • завершення строку служби або припинення застосування відповідного РРО,
  • виникнення підстав для перереєстрації або скасування реєстрації книги ОРО.

Такі книги ОРО можуть використовуватись за умови відображення в них даних за всіма показниками, що передбачені формами книг ОРО, затвердженими наказом №547 зі змінами.

Реєстрація нових книг ОРО, перереєстрація книг ОРО, реєстрація другої або наступної книги ОРО здійснюватиметься за формами, визначеними наказом №547 зі змінами.

***

Докладно про зміни в нових формах КОРО та у застосуванні РРО читайте в аналітичному матеріалі від ДК>>

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Готівковий обіг та каса»

  • Чи можна компенсувати витрати за копією фіскального чека?
    ТОВ – неплатник ПДВ компенсує працівнику витрати, понесені у відряджені. Працівник надав копію фіскального чека. Чи може підприємство використати таку копію або витяг з електронного кабінету платника податків для компенсації витрат?
    21.11.2024239
  • Чи можна відмовитися від застосування касового методу?
    ТОВ працює з покупцями, що здійснюють оплату з казначейського рахунку. Інколи один і той же покупець проводить оплату з різних рахунків. Через це виникає багато помилок. Чи може підприємство орієнтуватися лише на першу подію? Які наслідки незастосування касового методу при оплаті з казначейського рахунку?
    15.10.2024682
  • Що робити, якщо «заглючив» РРО?
    Стався збій в роботі РРО, внаслідок чого виторг ФОПа за 30.09.2024 р. був включений у Z-звіт за 01.10.2024 р. Як правильно задокументувати цю операцію? Як заповнити книгу доходів?
    14.10.20247622
  • Як виправляти помилки в чеках РРО?
    Покупцю видали чек, у якому помилково зазначили форму оплати, наприклад, замість готівкової форми зазначили оплату карткою або навпаки. Чи можна провести повернення чека для зміни форми оплати без повернення товару? Чи можна зробити повернення чека, якщо вже пройшов місяць від дати видачі помилкового?
    27.09.2024572
  • Порушено порядок внесення виручки на рахунок підприємства: як виправити?
    Касир отримав кошти з каси для подальшої здачі на поточний рахунок підприємства. Проте він вніс кошти на особисту платіжку картку та перерахував на рахунок підприємства з призначенням платежу - «Власні кошти». Як виправити помилку?
    19.09.2024705