• Посилання скопійовано

Реалізація квитків на спортивні змагання на стадіоні без застосування РРО

Чи можна реалізувати квитки на спортивні змагання на стадіоні без застосування РРО?

У пункті 4 ст. 9 Закону про РРО зазначено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються, зокрема, при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів. При цьому обов'язковою умовою до квитків є нанесення на них друкарським способом серії, номера та номінальної вартості.

Головне управління ДФС у Житомирській області в листі від 08.10.2015 р. №757/06-30-22-05-12 розглянуло запит підприємства щодо застосування РРО при наданні платних послуг плавального басейну населенню. Надання цих послуг підтверджується видачею абонентів на місяць, які виготовлені друкарським способом з нанесеним друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, що відповідає вимогам п. 4 ст. 9 Закону про РРО.

Статтею 9 Закону про РРО передбачено незастосування РРО та розрахункових книжок у випадках здійснення підприємницької діяльності, однак відсутня пільга щодо незастосування РРО при наданні послуг.

Тому з метою визначення необхідності застосування РРО варто зважати на характер операції. Якщо фактично суб'єкт господарювання продає квиток на відвідування культурно-спортивного заходу, то РРО можна не застосовувати. Однак якщо операція має характер надання послуги (доступ до відвідування басейну чи тренажерного залу), то РРО застосовується на загальних підставах.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Готівковий обіг та каса»

  • Чи можна компенсувати витрати за копією фіскального чека?
    ТОВ – неплатник ПДВ компенсує працівнику витрати, понесені у відряджені. Працівник надав копію фіскального чека. Чи може підприємство використати таку копію або витяг з електронного кабінету платника податків для компенсації витрат?
    21.11.2024559
  • Чи можна відмовитися від застосування касового методу?
    ТОВ працює з покупцями, що здійснюють оплату з казначейського рахунку. Інколи один і той же покупець проводить оплату з різних рахунків. Через це виникає багато помилок. Чи може підприємство орієнтуватися лише на першу подію? Які наслідки незастосування касового методу при оплаті з казначейського рахунку?
    15.10.2024686
  • Що робити, якщо «заглючив» РРО?
    Стався збій в роботі РРО, внаслідок чого виторг ФОПа за 30.09.2024 р. був включений у Z-звіт за 01.10.2024 р. Як правильно задокументувати цю операцію? Як заповнити книгу доходів?
    14.10.20247632
  • Як виправляти помилки в чеках РРО?
    Покупцю видали чек, у якому помилково зазначили форму оплати, наприклад, замість готівкової форми зазначили оплату карткою або навпаки. Чи можна провести повернення чека для зміни форми оплати без повернення товару? Чи можна зробити повернення чека, якщо вже пройшов місяць від дати видачі помилкового?
    27.09.2024573
  • Порушено порядок внесення виручки на рахунок підприємства: як виправити?
    Касир отримав кошти з каси для подальшої здачі на поточний рахунок підприємства. Проте він вніс кошти на особисту платіжку картку та перерахував на рахунок підприємства з призначенням платежу - «Власні кошти». Як виправити помилку?
    19.09.2024705