Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Виправлення невідображеної суми ЄСВ в Звіті з ЄСВ за 2013 рік

Виявлено помилку у Звіті з ЄСВ за квітень 2013 року, у таблиці 6 за одним працівником у графі 18 "Сума внеску за звітний місяць із заробітної плати" не вказано суму. Зарплата працівника на той період була 2200,00 грн, внески - 79,20 грн. Як виправити звіт та внести суму 79,20 грн до звіту? Зарплату було вказано правильно

Зазначимо, що самостійно виявлені помилки у Звіті з ЄСВ за минулі звітні періоди підлягають виправленню в діючій на сьогодні об’єднаній звітності.

Тобто, невідображену суму ЄСВ у графі 19 «Сума єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати / доходу)» (а не графа 18) у таблиці 6 за квітень 2013 року Звіті з ЄСВ потрібно виправити у Додатку 1 об’єднаної звітності.

В зазначеній ситуації, підприємство хоча й сплатило ЄСВ за працівника, проте, не відобразило таку виплату у Звіті з ЄСВ за квітень 2013 р., через що відбулося заниження зобов’язання з ЄСВ, тому виправляти помилку потрібно з використанням коду типу нарахувань «2». 

Тож, у Додатку Д1 об’єднаної звітності, крім даних поточного кварталу, зазначаються окремим рядком дані працівника, щодо якого виправляється інформація, в якому потрібно буде зазначити:

  • у графі 09 - код типу нарахувань «2»;
  • у графі 10 – місяць та рік, за який здійснюється виправлення (042013);
  • у графі 19 – суму утриманого ЄСВ (79,20 грн.);
  • графи 14, 16 та 17 – не заповнюються;
  • графи 04-08, 21-24 – заповнюються в звичайному порядку.

У заголовній частині об’єднаної звітності, крім даних звітного кварталу, зазначається у рядках 4 і 4.1 сума ЄСВ 79,20 грн. При цьому значення рядка 4 увійде у загальний рядок 7 та в підсумований рядок 8 при визначенні суми ЄСВ до сплати.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 64 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Заробітна плата

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі