Відповідно до ч. 2 ст. 24 КЗпП, при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати:
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
- трудову книжку (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
- документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я;
- відповідний військово-обліковий документ;
- нші документи.
Військово-обліковими документами згідно з п. 20 Порядку №1487 на підставі яких ведеться військовий облік на підприємстві є:
- для призовників - посвідчення про приписку до призовної дільниці;
- для військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного;
- для резервістів - військовий квиток.
Отже, військовозобов’язані можуть бути прийняті на роботу лише після пред’явлення військового квитка (тимчасового посвідчення військовозобов’язаного) або постановки на військовий облік.
Враховуючи ситуацію, що склалася на підприємстві, роботодавець вправі прийняти на роботу військовозобов’язаного, який надав відповідним чином оформлене тимчасове посвідчення з відміткою про взяття на облік. Своєю чергою, таке посвідчення є підставою для ведення військового обліку на підприємстві.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити