• Посилання скопійовано

Чи потрібно печатка голови ЛКК на лікарняному?

Працівник надав продовження листка непрацездатності в розділі «Звільнення від роботи». Лікарняний підписує лікар та голова ЛКК, печатку ставить тільки лікар. Чи потрібна печатка голови ЛКК (лікування амбулаторне)?

У  графі  «Звільнення від роботи» у першому стовпчику «З якого числа» дата видачі ЛН (число,  місяць,  рік) позначається  арабськими  цифрами;  у  другому стовпчику «До якого числа включно»  дата  продовження ЛН (число і місяць) позначається літерами;  у  четвертому  стовпчику  «Підпис  та  печатка  лікаря» продовження  або  закриття ЛН підтверджується підписом та печаткою лікаря.

Якщо ЛН продовжується  в  амбулаторних  умовах, запис   терміну   лікування  здійснюється  відповідно  до  п.  2.2 Інструкції №455  зареєстрованим. Продовження ЛН здійснюється з обов'язковим  зазначенням  посад  та прізвищ     лікаря,     завідувача     відділення    або    голови лікарсько-консультативної комісії, що засвідчується їх підписами.

У стаціонарному  відділенні  запис  усього  терміну лікування може бути вказаний в одному рядку з обов'язковим зазначенням посад та  прізвищ  лікаря  і завідувача відділення,  що засвідчується їх підписами та печатками.

Так, відповідно до норм, зазначених в Інструкції №532, продовження листка непрацездатності в амбулаторних умовах здійснюється з обов'язковим  зазначенням  посад  та прізвищ     лікаря,     завідувача     відділення    або    голови лікарсько-консультативної комісії, що засвідчується їх підписами.

Тобто, як випливає з п. 3.12 Інструкції №532, печатка в таких випадках не передбачена.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс

Передплатити

Автор: Галина Казначей

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Трудові відносини»

  • Чи може сумісник працювати у суботу?
    Є необхідність взяти на роботу працівника, але він може працювати тільки за сумісництвом і тільки по суботах. Підприємству такий графік роботи підходить. Чи має підприємство в такому разі нараховувати працівнику подвійну ставку, тому що це робота у вихідний? Як правильно скласти графік роботи?
    21.11.202432
  • Виправлення скороченої назви підприємства у трудовій книжці
    При заповненні трудової книжки вказано скорочену назву роботодавця: ТОВ "Квіточка" замість "Товариство з обмеженою відповідальністю "Квіточка". Чи стане це перешкодою при передаванні відомостей про трудову діяльність працівника в електронному вигляді до ПФУ? Якщо так, то як це виправити, якщо деякі підприємства вже ліквідовані?
    21.11.202423
  • Витрати у відрядженні на оплату користування платними дорогами
    Працівник повернувся з закордонного відрядження та надав нефіскальні чеки з платіжного терміналу за проїзд платними дорогами. Оплата проведена банківською картою та відображена у виписці, яку надав працівник. Чи підлягають такі витрати оподаткуванню ПДФО та ВЗ?
    20.11.2024319
  • Які наслідки, якщо оплатили ДМС для працівника в сумі більше 30% його зарплати?
    У працівника зарплата 39 тис. грн. В липні 2024 оплатили медичне страхування на рік 21000,00 грн. Чи є це додатковим благом та чи треба сплатити ПДФО 18 % та ВЗ 1,5%? Оскільки минув час, які штрафи має сплатити підприємство, якщо зараз оплатимо податки за рахунок працівника? Та чи дійсна зараз пільга 30% по договорам страхування?
    19.11.202425
  • Чи дають отримані гранти право на бронювання працівників?
    Чи дають право на бронювання працівників гранти на створення та розвиток виробництв переробної промисловості?
    18.11.202427