Нагадаємо, що відповідно до п.3 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим Наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. №567, платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 01 квітня 2017 року до 01 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію за встановленою формою щодо:
- видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
- кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
- кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.
Згідно з п. 4 Критеріїв Наказу Таблиця платника подається платником податку виключно в електронному вигляді, зокрема через Електронний кабінет платника або ІТС "Єдине вікно подання електронної звітності" (за вибором платника податків).
Заповнення граф Таблиці здійснюється наступним чином, зокрема:
- у графі 2 (це умовний номер, у самій Таблиці графи не пронумеровані) зазначається вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
- у графах 3 та 4 - коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП, що на постійній основі придбаваються або постачаються (виготовляються) платником податку.
Рекомендації податківців із заповнення Таблиці можна подивитись тут>>
Також ДФС пропонує наочну інструкцію про заповнення Таблиці.
Зверніть увагу, що не можна одночасно заповнювати графи 3 та 4 – в цьому випадку Таблиця буде відхилена.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись