Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Рішення про зупинення реєстрації ПН: процедура прийняття та наслідки

14.06.2019 р. зупинено реєстрацію ПН за травень. 19.06.2019 р. подано документи про підтвердження реальності операції. У ЄРПН з’явився статус «відмовлено за рішенням комісії». Які подальші дії з цією ПН? Чи можна продовжувати реєстрацію ПН, якщо присутній реєстраційний ліміт? Де знайти рішення про відмову в реєстрації ПН?

Відповідно до п. 8 Порядку №117 ДФС формує і веде у відкритому доступі окремий Реєстр податкових накладних/ розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 117  та щодня оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті

Відповідно до п. 22 Порядку №117 рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі за формою згідно з додатком 2 до Порядку №117 підлягає реєстрації в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Відповідне рішення набирає чинності після реєстрації його в такому Реєстрі.

Рішення про відмову у реєстрації ПН надсилається платнику податку у порядку, встановленому ст. 42 ПКУ.

Рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку. Більш докладно про процедуру адміністративного оскарження читайте туттут та тут.

Зупинення реєстрації податкової накладної не впливає на реєстрацію інших податкових накладних за наявності реєстраційного ліміту. У декларації з ПДВ зупинена ПН відображається за загальними правилами, за датою її складання.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Реєстрація

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі