Виправлення помилок у розділі Б у графах «Ознака імпортованого товару», «Одиниця виміру, «Код ставки (0% на 20% чи навпаки)», «Код пільги», «Код виду діяльності сільськогосподарського товаровиробника» податкової накладної здійснюється методом «сторно».
Тож, у такому випадку слід:
1) виключити товарні позиції, що містять помилкове значення (зазначаються зі знаком «мінус»);
2) додати товарні позиції, які містять правильні значення. При цьому у графі 1 рядка доданої товарної позиції з правильними показниками зазначається новий черговий порядковий номер рядка податкової накладної, який не зазначався раніше в податковій накладній, що коригується.
При цьому, єдина причина коригування, з якою можна зареєструвати такий РК – це «Зміна номенклатури», оскільки тільки така причина дозволяє здійснювати нульові коригування з парною кількістю рядків. Певна логіка в цьому є – ми змінюємо номенклатуру за ставкою «902» на номенклатуру за ставкою «901».
Причина коригування «усунення неоднозначностей» застосовується лише у випадку, якщо необхідно скласти РК за новими правилами до податкової накладної, яка вже коригувалась розрахунком коригування за правилами до 15.03.2018 р. Зокрема на прикладах ми розглядали таку причину тут та тут>>
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись