Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Чи потрібно відображати у формі №1ДФ зміну кредитора?

У підприємства перед фізособою - підприємцем є кредиторська заборгованість. Згідно з договором про відступлення права вимоги, заборгованість було переведено з фізособи - підприємця на юрособу. Чи потрібно таку операцію відображати в формі №1ДФ?

Згідно з п. 1.2 Порядку №4 податковий розрахунок - документ, який свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізосіб, суми утриманого або сплаченого податку.

При цьому, у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом (п. 3.3 Порядку №4).

Оскільки за умов запитання дохід фізособі-підприємцю не виплачується, а здійснюється переведення такого боргу,  відповідно його у розрахунку за формою №1ДФ відображати не потрібно. Зміна кредитора відображається лише на аналітичних рахунках бухобліку.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
1-ДФ , Заборгованість , Звітність , ПДФО

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі