У розділі IV Порядку №4 зазначається порядок подання звітної нової форми №1ДФ.
У разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.
Коригування показників розділу І:
- для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 зазначити «1» - на виключення рядка;
- для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 зазначити «0» - на введення рядка;
- для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 зазначається «1» - рядок на виключення, а в другому - «0» - рядок на введення.
Враховуючи вищезгадане, для виправлення помилок не потрібно повторювати усі дані за всіма працівниками, а слід лише виключити неправильну інформацію за одним працівником, щодо якого допущено помилку, й включити правильні дані.
Так, якщо було продублювало повністю попередньо поданий звіт з вже виправленною ознакою доходу, то звісно, що суму ПДФО задвоїло, при чому за всіма працівниками, яких було відображено у продубльованому звіті за ф. №1ДФ.
Для виправлення цієї ситуації слід подати уточнюючий звіт й заповнити його за правилами, зазначеними у розділі IV Порядку №4.
При цьому не вдасться уникнути нарахування штрафу в розмірі 510 грн відповідно до п. 119.2 ПКУ.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити