Насамперед зазначимо, що медичний кабінет відсутній у переліку закладів охорони здоров’я, що затверджений Наказом МОЗ №385.
Медичні кабінети відкривають ФОПи для провадження діяльності з медичної практики за наявності відповідної ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. Тому лікар, як ФОП, є звичайним роботодавцем та має право приймати на роботу інших лікарів. А медичні кабінети не відносяться до закладів охорони здоров’я.
Розглянемо тепер, чи може лікар- ФОП відкрити поліклініку профілактичних оглядів.
ФОП, який має ліцензію, поточний рахунок у банку, відповідне обладнання та приміщення, а до цього ще й кваліфікований персонал, має право відкрити клініку з застосуванням відповідного коду виду економічної діяльності (КВЕД).
Для медичної практики використовують такі КВЕД:
- 86.21 «Загальна медична практика»;
- 86.22 «Спеціалізована медична практика»;
- 86.23 «Стоматологічна практика»;
- 86.90 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я».
Тож, бачимо, що ФОП за КВЕД 86.90 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я» може відкрити поліклініку профілактичних оглядів. Для цього приватний медзаклад повинен мати ліцензією на медпрактику і акредитаційний сертифікат.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити