• Посилання скопійовано

Чи правомірно субпідрядники за окремими договорами та актами КБ-2 на всі види виконаних робіт зазначили код ДКПП 43.39?

Компанія для ремонту офісу уклала договори підряду. Субпідрядники надали ПН з кодом ДКПП 43.39 на всі виконані роботи. Під кожні види робіт є окремі договори та акти КБ-2. Чи правомірно субпідрядники зазначили код ДКПП 43.39 для всіх робіт? Чи є загроза для зняття податкового кредиту з боку ДПІ та на якій підставі?

Запитання:

Компанія для ремонту власного офісу уклала договори з субпідрядними організації для виконання таких робіт:

  • постачання та монтаж фальшпідлоги;
  • виготовлення та монтаж алюмінієвих дверей;
  • постачання та монтаж скляних конструкцій (міжкабінетних перегородок);
  • ремонтно-будівельні роботи;
  • електромонтажні роботи.

Субпідрядники надали податкові накладні з кодом ДКПП 43.39 на всі вище перераховані роботи. Під кожні види робіт є окремі договори та акти КБ-2. Чи правомірно субпідрядники зазначили код ДКПП 43.39 для всіх вищезазначених робіт? Чи є загроза для зняття податкового кредиту з боку ДПІ та на якій підставі?

 

Відповідь:

Відповідно до абз. пп. 2 п. 16 Порядку №1307 у разі постачання послуги заповнюється графа 3.3 податкової накладної, в якій зазначається код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010.

Так, під кодом 43.39 зазначені роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні тощо.

Під кодом 43.33.29 зазначені роботи щодо укладання та покривання підлоги, облицювання стін і обклеювання шпалерами стін тощо, а під кодом 43.2 – роботи електромонтажні, водопровідні та інші будівельно-монтажні роботи.

Але той факт, наскільки до цих кодів належать роботи з постачання та монтажу фальшпідлоги, ремонтно-будівельні та електромонтажні роботи, визначити можуть лише фахівці відповідної спеціалізації. 

Тому ДФС в ІПК від 11.10.2017 р. № 2218/6/99-99-15-03-02-15/ІПК інформує, що у разі виникнення необхідності визначення коду послуг згідно з ДКПП, враховуючи лист Мінекономрозвитку від 11.05.2017 р. № 3411-08/15258-03, платник податку може звернутися до ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», яке є розробником ДКПП, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Кривоноса, 6.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Бондаренко Олена

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Інше»

  • Чи заборонено відраховувати кошти профспілкам на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу під час воєнного стану?
    Чи заборонено протягом дії воєнного стану проводити відрахування первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, у добровільному порядку за наявності у роботодавців такої можливості з віднесенням на витрати діяльності підприємства?
    19.04.202417
  • Чи може неприбуткова організація надати благодійну допомогу ЗСУ?
    В статуті неприбуткової оргазації передбачено наукові розробки, дослідження та інше у галузі права, а надання благодійної допомоги не передбачено. Чи може така організація придбати товар для подальшої безоплатної (благодійної) передачі ЗСУ? Як звітувати за такою операцією?
    17.04.202437
  • З немонетарної заборгованість переводиться в монетарну і назад: що з курсом?
    У 2021 р. резидент отримав авансову оплату за товар від нерезидента. В січні 2022 р. підписано додаткову угоду щодо повернення передплати. Заборгованість переведено до складу монетарної. Після введення валютних обмежень на період воєнного стану оплата не була проведена. Підприємство визначало курсові різниці на дату балансу. У 2024 р. вирішено все ж здійснити відвантаження. Як визначити курс, за яким монетарна заборгованість переводиться до складу немонетарної?
    15.04.202432
  • Порушення при ввезенні гуманітарної допомоги
    Громадська організація імпортувала гуманітарну допомогу - легковий авто для передачі ЗСУ і кабель для ремонту дронів. Але авто передане учаснику бойових дій, який працює волонтером в ГО, а кабель використовується самою ГО для ремонту дронів, а не переданий ЗСУ. Чи є порушення?
    10.04.202435
  • Перевезення вантажів: ТТН обов’язок чи право?
    Хто має виписувати ТТН при перевезенні вантажним автомобільним транспортом: перевізник чи вантажовідправник? Чи достатньо вантажоодержувачу для підтвердження факту перевезення товаро-матеріальних цінностей належно оформленого перевізником (юридичною особою чи ФОП) акту надання транспортно-експедиційних послуг ?
    26.03.2024133