Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Чи правомірно субпідрядники за окремими договорами та актами КБ-2 на всі види виконаних робіт зазначили код ДКПП 43.39?

Компанія для ремонту офісу уклала договори підряду. Субпідрядники надали ПН з кодом ДКПП 43.39 на всі виконані роботи. Під кожні види робіт є окремі договори та акти КБ-2. Чи правомірно субпідрядники зазначили код ДКПП 43.39 для всіх робіт? Чи є загроза для зняття податкового кредиту з боку ДПІ та на якій підставі?

Запитання:

Компанія для ремонту власного офісу уклала договори з субпідрядними організації для виконання таких робіт:

  • постачання та монтаж фальшпідлоги;
  • виготовлення та монтаж алюмінієвих дверей;
  • постачання та монтаж скляних конструкцій (міжкабінетних перегородок);
  • ремонтно-будівельні роботи;
  • електромонтажні роботи.

Субпідрядники надали податкові накладні з кодом ДКПП 43.39 на всі вище перераховані роботи. Під кожні види робіт є окремі договори та акти КБ-2. Чи правомірно субпідрядники зазначили код ДКПП 43.39 для всіх вищезазначених робіт? Чи є загроза для зняття податкового кредиту з боку ДПІ та на якій підставі?

 

Відповідь:

Відповідно до абз. пп. 2 п. 16 Порядку №1307 у разі постачання послуги заповнюється графа 3.3 податкової накладної, в якій зазначається код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010.

Так, під кодом 43.39 зазначені роботи будівельні опоряджувальні, облицювальні та оздоблювальні тощо.

Під кодом 43.33.29 зазначені роботи щодо укладання та покривання підлоги, облицювання стін і обклеювання шпалерами стін тощо, а під кодом 43.2 – роботи електромонтажні, водопровідні та інші будівельно-монтажні роботи.

Але той факт, наскільки до цих кодів належать роботи з постачання та монтажу фальшпідлоги, ремонтно-будівельні та електромонтажні роботи, визначити можуть лише фахівці відповідної спеціалізації. 

Тому ДФС в ІПК від 11.10.2017 р. № 2218/6/99-99-15-03-02-15/ІПК інформує, що у разі виникнення необхідності визначення коду послуг згідно з ДКПП, враховуючи лист Мінекономрозвитку від 11.05.2017 р. № 3411-08/15258-03, платник податку може звернутися до ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», яке є розробником ДКПП, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Кривоноса, 6.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Бондаренко Олена
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Послуги , Договір

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі