Главная Все консультации Налогообложение НДС

Рішення про зупинення реєстрації ПН: процедура прийняття та наслідки

14.06.2019 р. зупинено реєстрацію ПН за травень. 19.06.2019 р. подано документи про підтвердження реальності операції. У ЄРПН з’явився статус «відмовлено за рішенням комісії». Які подальші дії з цією ПН? Чи можна продовжувати реєстрацію ПН, якщо присутній реєстраційний ліміт? Де знайти рішення про відмову в реєстрації ПН?

Відповідно до п. 8 Порядку №117 ДФС формує і веде у відкритому доступі окремий Реєстр податкових накладних/ розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 117  та щодня оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті

Відповідно до п. 22 Порядку №117 рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі за формою згідно з додатком 2 до Порядку №117 підлягає реєстрації в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Відповідне рішення набирає чинності після реєстрації його в такому Реєстрі.

Рішення про відмову у реєстрації ПН надсилається платнику податку у порядку, встановленому ст. 42 ПКУ.

Рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку. Більш докладно про процедуру адміністративного оскарження читайте туттут та тут.

Зупинення реєстрації податкової накладної не впливає на реєстрацію інших податкових накладних за наявності реєстраційного ліміту. У декларації з ПДВ зупинена ПН відображається за загальними правилами, за датою її складання.

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 43 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Налоговая накладная , Регистрация

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме