Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Розрахунок лікарняних у зв'язку з вагітністю та пологами для сумісника

Працівниця працює на трьох підприємствах (підприємство «А» – основне місце роботи, «Б» та «В» за сумісництвом). 21.01.2019 р. надано листок непрацездатності про відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами. Як розраховується сума лікарняних на всіх підприємствах?

Запитання:

На підприємстві «А» жінка працює за основним місцем роботи 6-ти денний робочий тиждень. До настання страхового випадку у цієї жінки безперервного страхового стажу було 4 роки. Сума зарплати за 12 попередніх послідовних місяців, які передують місяцю настання страхового випадку -  63 902,61 грн. Одноденна сума для розрахунку декретних становить 63902/365=175,08 грн. Сума декретних за 126 к.д. дорівнює 22 060,08 грн. На підприємстві «Б» жінка працює з 07.12.2018 р. за сумісництвом з посадовим окладом 5 000 грн. На підприємстві «В» жінка працює з 04.01.2019 р. за сумісництвом з посадовим окладом 4000 грн. Як розраховується сума лікарняних на всіх підприємствах?

 

Відповідь:

Лікарняні у зв'язку з вагітністю та пологам для сумісника

Підставою для призначення допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітністю та пологами у разі роботи за сумісництвом є копія листка непрацездатності, виданого у встановленому порядку, яка засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи (ч. 1 ст. 31 Закону №1105).

Відповідно до п. 30 Порядку №1266, у разі коли на момент настання страхового випадку застрахована особа працює за сумісництвом, обчислення середньої зарплати здійснюється страхувальниками окремо за основним місцем роботи та за сумісництвом. Розрахунковий період у такому разі визначається за кожним місцем роботи окремо, відповідно до вищезазначеного Порядку.

При цьому, згідно з ч. 2 ст. 26 Закону №1105 сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду, та не може бути меншою за розмір допомоги, обчислений із мінімальної зарплати, встановленої на час настання страхового випадку.

Варто звернути увагу, що «мінімальний» розмір допомоги не прив’язано лише до основного місця роботи, тому вважаємо, що він поширюється і на інші підприємства, на яких працює така особа.

 

Розрахунок для підприємства «А»

Розрахунковим періодом, за який обчислюється середня зарплата, є 12 календарних місяців перебування у трудових відносинах (з першого до першого числа) за останнім місцем роботи застрахованої особи, що передують місяцю, у якому настав страховий випадок – тимчасова непрацездатність (п. 25 Порядку №1266).

Середньоденна зарплата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) зарплати (доходу, грошового забезпечення), на яку нарахований ЄСВ, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин (п. 3 Порядку №1266).

Таким чином, якщо сума нарахованого доходу застрахованій особі за останній календарний рік складає 63 902,61 грн, то середньоденна зарплата буде складати 63902,61/365 = 175,08 грн. Таким чином, сума допомоги складе 175,08*126 = 22 060,08 грн.

 

Розрахунок для підприємства «Б»

У випадку перебування застрахованої особи в трудових відносинах  менше за календарний місяць  за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період слід визначати за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку (п. 27 Порядку № 1266).

Таким чином, для розрахунку суми лікарняних на підприємстві «Б», розрахунковим періодом буде 07.12.2018 – 20.01.2019 рр. Відповідно враховується вся нарахована зарплата за даний період і ділиться на кількість календарних днів у цьому періоді.

 

Розрахунок для підприємства «В»

Для підприємства «В» сума лікарняних по вагітності розраховується аналогічно, як і для підприємства «Б» з однією умовою. Зокрема, як було зазначено вище, сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не може бути меншою за розмір допомоги, обчислений із мінімальної зарплати, встановленої на час настання страхового випадку.

Оскільки мінімальна зарплата у січні 2019 року складає 4 173 грн, розрахунок здійснюється за такою формулою:

СрЗmin = Зmin : Кс,

Де:

  • Кс - середньомісячна кількість календарних днів і складає 30, 44;
  • Зокрема, СрЗmin = 4173 : 30,44 = 137,09 грн.

Відповідно сума нарахованих лікарняних складе: 137,09 * 126 к.д. = 17 273 ,34 грн.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Заробітна плата , Лікарняні , Трудові відносини

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі