Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Оплата праці

Чи застосовується коригуючий коефіцієнт при розрахунку відпускних працівнику, якого переведено на посаду з вищою оплатою?

Усім працівникам з 01.04.2019 р. підвищено оклади. Одного працівника переведено на посаду з вищою оплатою з 01.04.2019 р. Чи треба застосовувати коригуючий коефіцієнт при розрахунку відпускних працівнику, якого переведено на іншу посаду, якщо коефіцієнт застосовується в повному обсязі?

Відповідно до абз. 3 п. 10 Порядку №100 у разі зміни тарифної ставки (посадового окладу) працівникові у зв'язку з присвоєнням вищого розряду, переведенням на іншу вищеоплачувану роботу (посаду) тощо, коригування середньої заробітної плати не провадиться.

Також про коригування заробітку для розрахунку відпускних при зростанні окладу читайте тут.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Бондаренко Олена
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Відпустки , Заробітна плата , Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі