Головна Усі консультації Праця та соціальний захист Оплата праці

Як розрахувати зарплату, якщо працівник відпрацював менше норми на 20 хвилин?

На підприємстві встановлено погодинну оплату праці. Працівник відпрацював на 20 хвилин менше норми. Як в такому випадку розрахувати зарплату?

Згідно з ст. 1 Закону про оплату праці заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Погодинна оплата праці є однією з систем погодинної форми оплати праці і передбачає проведення нарахування заробітної плати працівникам виходячи з годинної тарифної ставки, яка встановлюється за домовленістю сторін або у колективному договорі, і фактичної кількості відпрацьованих ними годин за розрахунковий період. 

Отже, у тому випадку, якщо працівником було відпрацьовано на 20 хвилин менше, розрахунок заробітної плати здійснюється пропорційним чином шляхом ділення окладу на норму тривалості робочого часу і множення на кількість фактично відпрацьованих годин, при цьому неповністю відпрацьована година зазначається дробовим числом. Зокрема 20 хвилин це 1/3 години або 0,33 години.

При цьому, зверніть увагу, що у випадку, якщо особа відпрацювала на 20 хвилин менше, це повинно бути зафіксовано у табелі обліку робочого часу.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Трудові відносини

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі