Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Документи для підтвердження оплати за товар з рахунку казначейства

Підприємство продає товари бюджетним організаціям. В договорах не завжди вказується, що оплата за товар здійснюється за бюджетні кошти. Тим не менш, гроші надходять саме з рахунку казначейства. Чи достатньо платіжного доручення, як свідчення правомірності застосування касового методу, чи необхідно мати додатковий перелік документів?

Чинним законодавством не передбачено якогось додаткового переліку документів, крім платіжного доручення та


договору між контрагентами  - саме ці документи свідчитимуть про те, що оплата за продані товари, роботи, послуги на рахунок продавця надійшла саме з рахунка казначейства.

Платіжного доручення має бути достатньо, щоб довести той факт, що оплата здійснюється за рахунок бюджетних коштів.  У своєму листі від 25.10.2011 р. №4261/6/15-3415-04 ДПС, відповідаючи на запитання, “Якими документами продавець може підтвердити правомірність застосування норми пункту 187.7, якщо оплата ще не надійшла?” відповідає: “Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного рахунка Державного казначейства України.”

Отже, договір аналізується тільки за відсутності платіжного доручення.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Кловская Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Торгівля , Держбюджет

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі