Головна Усі консультації Оподаткування Фиксований с/г податок

Розрахунок суми ФСП: який коефіцієнт застосовувати?

При визначенні суми земельного податку до показників нормативної грошової оцінки ріллі застосовується коефіцієнт 1,756. Чи застосовуватиметься такий коефіцієнт сільгосппідприємствами при розрахунку суми ФСП?

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 р. № 1185 (далі — постанова № 1185) внесено зміни до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 р. № 213.

Зазначена постанова набрала чинності з 01.01.2012 р. У зв'язку із внесеними змінами показники нормативної грошової оцінки 1 га ріллі окремої земельної ділянки, проведеної станом на 1 липня 1995 р., застосовуються з коефі-цієнтом 1,756.


Для сільгосптоваровиробників базою оподаткування ФСП є нормативна грошова оцінка 1 га сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), проведена станом на 1 липня 1995 р., для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) — нормативна грошова оцінка 1 га ріллі в АР Крим або в області, проведена станом на цю саму дату.

Прийняття постанови № 1185 не вплинуло на визначення бази оподаткування для платників ФСП, тобто при розрахунку ФСП застосовується нормативна грошова оцінка ріллі станом на 1 липня 1995 р.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / Фиксований с/г податок
Теги:
Сільське господарство , Фіксований с/г податок

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі