• Посилання скопійовано

Розрахунок суми ФСП: який коефіцієнт застосовувати?

При визначенні суми земельного податку до показників нормативної грошової оцінки ріллі застосовується коефіцієнт 1,756. Чи застосовуватиметься такий коефіцієнт сільгосппідприємствами при розрахунку суми ФСП?

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 р. №1185 (далі — постанова №1185) внесено зміни до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 р. №213.

Зазначена постанова набрала чинності з 01.01.2012 р. У зв'язку із внесеними змінами показники нормативної грошової оцінки 1 га ріллі окремої земельної ділянки, проведеної станом на 1 липня 1995 р., застосовуються з коефі-цієнтом 1,756.


Для сільгосптоваровиробників базою оподаткування ФСП є нормативна грошова оцінка 1 га сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), проведена станом на 1 липня 1995 р., для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) — нормативна грошова оцінка 1 га ріллі в АР Крим або в області, проведена станом на цю саму дату.

Прийняття постанови №1185 не вплинуло на визначення бази оподаткування для платників ФСП, тобто при розрахунку ФСП застосовується нормативна грошова оцінка ріллі станом на 1 липня 1995 р.

 

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Джерело: Вісник. Офіційно про податки

Рубрика: Оподаткування/Фіксований с/г податок

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Фіксований с/г податок»

  • Перерахунок ВЗ за грудень зі сплаченої суми страхування за членів профспілки
    Профспілка страхує своїх членів (не працівників) поквартально. За VI квартал 2024 р. платіж було сплачено у вересні 2024 року. Нарахований ПДФО (з натуральним коефіцієнтом) і ВЗ. Податки члени профспілки відшкодовують самостійно. В додатку 4ДФ страхування включено у вересні за ознакою доходу «127» на загальну суму. Чи потрібно робити перерахунок ВЗ за грудень 2024 року?
    16.12.202435
  • Оформлення оплачуваної перерви гіг-спеціалісту
    Як оформити щорічну оплачувану перерву гіг-спеціаліста – наказом або іншим документом? Яким чином гіг-спеціаліст повинен повідомити, що він хоче взяти щорічну оплачувану перерву?
    22.10.202445
  • Облік збільшення вартості об’єкта лізингу
    В договорі фінансового лізингу вартість автомобіля встановлена у валютному еквіваленті. Договір закінчується, сторони планують укласти угоду про перегляд ціни, якою збільшити вартість об’єкта лізингу. Як збільшену вартість відобразити в бухгалтерському обліку?
    17.07.202350
  • Оподаткування фізособи - резидента, яка є засновником нерезидента
    Підприємство - резидент України (платник податку на прибуток, мікропідприємство) планує продавати товари польському підприємству (нерезиденту). У цих підприємств один засновник. Які особливості оподаткування для засновника?
    02.06.2021150
  • Орендна плата оподатковується військовим збором
    Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума орендної плати, що виплачується за договором оренди нерухомого (рухомого) майна?
    23.09.2015941