П. 16 Порядку №1307 передбачено, що графа 7 податкової накладної (далі - ПН) заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством. Тобто графа 7 розділу Б ПН повинна містити цифрове значення, що має не більше двох знаків після коми. Податківці дотримуються такої ж думки у своєму роз’яснення у підкатегорії 101.17 "ЗІР" «Який порядок скорочення та округлення вартісних і кількісних показників податкової накладної?»
В окремих випадках, коли ціни (тарифи) затверджено відповідними рішеннями уряду, у графі 7 ПН може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми.
Порядком №1307 не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 розділу Б ПН а також правила округлення як вартісних, так і кількісних показників, отриманих внаслідок розрахунку.
Саме тому необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графі 10 ПН. Тож не ціну, а кількість потрібно коригувати до такої кількості знаків після коми, щоб вартість була вірна у ПН.
Ціну у ПН не можна зазначати з трьома або більше знаків після коми.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись