Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Якщо порушено порядок заповнення накладної, та не порушено порядок податкового обліку – штрафів не буде

Платником ПДВ порушенно порядок заповнення податкової накладної, проте не порушено порядок ведення податкового обліку, на підставі якого визначаються податкові зобов'язання. Чи будуть фінансові санкції?

Адміністративні санкції за  порушення порядку ведення податкового обліку встановлені ст. 163-1 КпАП:

Відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України, - 


тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85,00 до 170,00 грн, від ред). 

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - 

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170,00 грн до 255,00 грн, від ред). 

Податковий облік ведеться відповідно до Податкового кодексу України і використовується для складання податкової звітності. Враховуючи умови запитання, платником ПДВ порушенно порядок заповнення податкової накладної, проте не порушено порядок ведення податкового обліку, на підставі якого визначаються податкові зобов'язання. Тому підстав застосовувати фінансові санкції за зазначене у запитанні порушення немає.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Олена Водоп`янова
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Штрафи

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі