Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Виправляємо помилку в розділі ІІ форми №1ДФ

При заповненні розділу ІІ форми №1ДФ за 2 квартал 2017 року зробили помилку: суму доходу та суму військового збору, нараховуваного за підсумками 2 кварталу, внесли в рядок "Військовий збір - виключення", а рядок "Військовий збір" залишився порожнім. Як виправити таку помилку?

Помилки допущені в минулих періодах в ф. № 1ДФ слід виправляти лише через подання уточнюючого розрахунку.

«Уточнюючий» розрахунок слід складати на підставі поданої раніше ф. №1ДФ.

Коригування в підрозділі «Військовий збір» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації в рядку «Військовий збір - виключення», потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

Таким чином, якщо при заповненні розділу ІІ форми №1ДФ за 2 квартал 2017 року ви зробили  помилку: суму доходу та суму військового збору, нараховуваного за підсумками 2 кварталу, внесли в рядок "Військовий збір - виключення", а рядок "Військовий збір" залишився порожнім, то слід подати уточнюючий розрахунок за 2 квартал.

В уточнюючому розрахунку відобразити в рядку «Військовий збір» - ту суму, яку зазначили у звітному №1ДФ за 2 квартал в рядку «Військовий збір - виключення».

А рядок «Військовий збір - виключення» уточнюючої ф. № 1ДФ залишити порожнім.

Порядок заповнення ф. № 1ДФ за посиланням>>>

Особливості заповнення рядка «Військовий збір» у розділі II форми №1ДФ>>>

Також, в свою чергу рекомендуємо після проведених коригувань перевірити дані в електронному кабінеті платника податків>>>

Також, для уникнення запобігання непорозуміння  й для уточнення чи всі дані «лягли» вірно після подання уточнюючого звіту, наполегливо рекомендуємо звернутися до Вашого інспектора.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
1-ДФ , ПДФО , Військовий збір

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі