Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Оформлення повернення товару покупцем підприємцю

Чи потрібно при поверненні товару (роздрібна торгівля) до заяви та акта на повернення товару прикладати ксерокопії документів, що посвідчують особу-покупця?

Згідно з п. 8 гл. ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 в акті про видачу коштів зазначаються дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги). А в заяві на повернення товару – ПІП особи, яка звертається із проханням щодо повернення товару.

Діючим законодавством не передбачено отримання від особи, яка бажає повернути товар, та прикріплення до акту саме копії документа, що підтверджує її особу. Як було сказано вище, в акті слід лише вказати дані такого документа.

Детальніше про оформлення повернення товарів від покупців в роздрібній торгівлі ми детально розглянули тут.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Катерина Калашян
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
РРО , Консультації

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі