• Посилання скопійовано

Карантинні періоди

Якими постановами продовжували карантин?

11 березня 2020 року Уряд затвердив низку заходів, які необхідно було вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Так,  Постановою КМУ від 11.03.2020 р. № 211 було встановлено карантин на усій території України з 12 березня по 3 квітня 2020 р. Про це ми повідомляли тут

https://news.dtkt.ua/society/community/61198

Щодо встановлення обмежень про пересування працівників до місця роботи та про їх переведення на дистанційну роботу, відправлення у відпустку без збереження заробітної плати, в основну щорічну відпустку та про скорочення робочого часу зазначимо.

Законом № 530 від 17 березня 2020 року було внесено низку зміни до статей законодавчих актів. В розділі ІІ «Прикінцеві положення» Закону № 530 зазначено, що цей Закон набрав чинності з дня його опублікування, тобто з 17.03.2020 року у зв'язку з опублікуванням в "Голосі України".

Цим законом Кабмін прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів. Відповідно продовжено всі карантинні обмеження на 30 днів – до 24 квітня!

Саме цим Законом було прийнято заборону на проведення перевірок, переведення працівників на дистанційну роботу, відпустку за власний рахунок на час встановлення карантину,  та введено штрафи за порушення умов карантину. Про це ми повідомляли тут https://news.dtkt.ua/uk/state/laws-and-regulations/61346?utm_source=golovne&utm_medium=Email&utm_campaign=news_23032020

Пізніше Кабмін прийняв рішення продовжити карантин до 11 травня 2020 року. Це передбачено Постановою від 22.04.2020 р. № 291, яка набрала чинності 23 квітня у зв'язку з опублікуванням в "Урядовому кур'єрі". Відповідне рішення прийняте 22 квітня на засіданні КМУ. Лише після 11 травня почалося поетапне зняття та послаблення обмежень.  Про це ми повідомляли тут

https://news.dtkt.ua/society/community/62037?utm_source=vaglive&utm_medium=Email&utm_campaign=news_23042020

Також, 20 травня Уряд підтримав рішення щодо продовження карантину до 22 червня, але з пом'якшенням карантинних обмежень. Це передбачено Постановою КМУ від 20.05. 2020 р. № 392, яка  опублікована в "Урядовому кур'єрі". відповідно з 21 травня 2020 року вона набрала чинності. Про це ми повідомляли тут

https://news.dtkt.ua/society/community/62624?utm_source=newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=news_22052020

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Щербина Світлана

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Інше»

  • Чи заборонено відраховувати кошти профспілкам на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу під час воєнного стану?
    Чи заборонено протягом дії воєнного стану проводити відрахування первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, у добровільному порядку за наявності у роботодавців такої можливості з віднесенням на витрати діяльності підприємства?
    19.04.20244
  • Чи може неприбуткова організація надати благодійну допомогу ЗСУ?
    В статуті неприбуткової оргазації передбачено наукові розробки, дослідження та інше у галузі права, а надання благодійної допомоги не передбачено. Чи може така організація придбати товар для подальшої безоплатної (благодійної) передачі ЗСУ? Як звітувати за такою операцією?
    17.04.202426
  • З немонетарної заборгованість переводиться в монетарну і назад: що з курсом?
    У 2021 р. резидент отримав авансову оплату за товар від нерезидента. В січні 2022 р. підписано додаткову угоду щодо повернення передплати. Заборгованість переведено до складу монетарної. Після введення валютних обмежень на період воєнного стану оплата не була проведена. Підприємство визначало курсові різниці на дату балансу. У 2024 р. вирішено все ж здійснити відвантаження. Як визначити курс, за яким монетарна заборгованість переводиться до складу немонетарної?
    15.04.202423
  • Порушення при ввезенні гуманітарної допомоги
    Громадська організація імпортувала гуманітарну допомогу - легковий авто для передачі ЗСУ і кабель для ремонту дронів. Але авто передане учаснику бойових дій, який працює волонтером в ГО, а кабель використовується самою ГО для ремонту дронів, а не переданий ЗСУ. Чи є порушення?
    10.04.202423
  • Перевезення вантажів: ТТН обов’язок чи право?
    Хто має виписувати ТТН при перевезенні вантажним автомобільним транспортом: перевізник чи вантажовідправник? Чи достатньо вантажоодержувачу для підтвердження факту перевезення товаро-матеріальних цінностей належно оформленого перевізником (юридичною особою чи ФОП) акту надання транспортно-експедиційних послуг ?
    26.03.2024128