Усі консультації рубрики «Готівковий обіг та каса»
Консультацій: 1 154
- Чи вважається помилкою, якщо на ПКО та ВКО стоїть печатка підприємства?18.06.20134 371
- Офіс підприємства і господарська одиниця "центр надання послуг" (не має статусу філії), на яку зареєстровано РРО, розташовані за однією адресою (знаходяться в одній будівлі). Касир РРО щоденно самостійно здає виручку до банку без проведення виручки через касову книгу підприємства. При цьому ми керуємось Положенням №637 і Листом НБУ від 06.02.2008 р. №11-113/423-1352. Чи правильно ми робимо?17.06.20131 911
- Прийняти готівку за продаж власної продукції на відокремленому підрозділі можна без застосування РРОНаше підприємство є виробником олії та здійснює гуртово-роздрібну торгівлю цією продукцією. Має відокремлений підрозділ без створення юрособи, який не має окремого розрахункового рахунку. Чи є обладнана належним чином каса відокремленого підрозділу касою підприємства? Чи можливе приймання готівки за продану продукцію безпосередньо на відокремленому підрозділі без застосування РРО, а з оформленням прибуткових касових ордерів, веденням окремої касової книги з дотриманням вимог Положення №637?17.06.20132 538
- Чи необхідно СГ здійснювати перереєстрацію РРО у разі встановлення програмного забезпечення для надання звітності до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв’язку?14.06.20132 415
- При перевірці з'ясувалося, що чек РРО повинен містити такий же код авторизації, як і на чеку терміналу (при розрахунках карткою). Як можна уникнути штрафу, якщо такого коду немає?11.06.20132 241
- Чи можна здійснювати приймання членських внесків через касу підприємства без застосування РРО? Якщо так, то який розрахунковий документ вважається підтвердженням сплати таких внесків?11.06.20131 506
- На підприємстві є центральна каса і два магазини. Всі ці три об'єкта територіально віддалені один від одного (на різних вулицях). Всього в двох магазинах три РРО. Касова книга тільки одна в центральній касі. Скільки має бути лімітів каси?10.06.20133 396
- Чи залишається обов’язковим подання звіту за формою №3ВР-1 до територіального органу Міндоходів України після установки модему на старі РРО?07.06.20132 823
- Підприємство припинило діяльність і не торгує через РРО (є довідка про зняття фіскального режиму з апарату, але з реєстрації в податковій ще не зняли). Таким чином, віти по РРО подаємо пусті. Як нам подавати звіти, якщо до 1 липня ми не встигнемо зняти апарат з реєстрації і не підключимо електронний режим?06.06.20131 775
- Який порядок зняття звіту про використання РРО, якщо підприємство здійснює послуги з перевезення пасажирів цілодобово?05.06.20131 429
- Суб’єкт господарювання, який займається оптовою торгівлею, планує встановити платіжний термінал. Чи може він при здійсненні розрахунків не застосовувати РРО?05.06.20132 782
- ТОВ вирішило переглянути діючий ліміт каси та встановити новий. Як правильно це зробити? З чого почати та які головні правила?29.05.201326 832
- Чи передбачено повернення підприємством фінансової допомоги через касу підприємства, якщо фінансова допомога була надана працівником шляхом внесення готівки на розрахунковий рахунок юрособи?23.05.20134 307
- Які розрахункові документи повинен видавати приватний підприємець на єдиному податку?10.05.20136 102
- Чи потрібно застосовувати РРО при поверненні працівником безвідсоткової позики?08.05.20131 6332
- Підприємство реалізує продукцію власного виробництва. При проведенні розрахункових операцій РРО не використовується, а розрахунки проводяться через касу підприємства з використанням прибуткових касових ордерів. Як правильно заповнювати ПКО, а саме графу "прийнято від". Чи можливо у вищевказаній графі вказувати „кінцевий споживач” або „фізична особа покупець”? Якщо ні, то яка відповідальність за таке порушення?24.04.201321 767
- Яка вартість підключення касового апарата до нової системи та його щомісячного платежу?18.04.20134 234
- Чи необхідно оприбутковувати готівкові кошти у касі підприємства, якщо вони були отримані фізособою — довіреною особою підприємства з застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу та чи складається звіт про використання коштів?16.04.20131 490
- Чи має право підприємство використати готівку, яка отримана в касу, на господарські потреби (в т. ч. під звіт), не здаючи її до банку?12.04.20135 312
- На підприємстві є корпоративна картка, оформлена на директора. Директор зняв з неї гроші у сумі 15000 грн. Чи можна оприбуткувати їх до каси та видати засновникові як повернення фіндопомоги?12.04.20133 591
- Які вимоги до РРО та модемів щодо передачі даних в електронному вигляді будуть у 2013 році?12.04.20132 420
- Чи можна використовувати готівкову виручку підприємств (підприємців) для розрахунків з постачальниками за договорами лізингу чи оренди?02.04.20131 957
- У нашому магазині протягом трьох днів через поломку касового апарата в Z-звіті зазначалась одна й та сама дата. Звісно, несправний РРО ми здали на ремонт у ЦСО, а при розрахунках використовували резервний РРО. Чи слід нам остерігатися санкцій за таку неприємну несправність? Чи можна якось виправити ситуацію?01.04.20132 599
- Чи передбачена відповідальність, якщо не використовувати нові касові апарати?28.03.20134 465
- Яким чином буде передаватися електронна стрічка до податкової?28.03.20134 163
