Главная Все консультации Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Компанія планує звільнити понад 95% працівників. Чи надасть ПФУ інформацію до Держпраці?

В кінці літа 2018 р. в компанії планується звільнення співробітників (понад 95%) за строковими трудовими договорами. Чи надасть Пенсійний фонд інформацію до Держпраці?

Відповідно до п. 4 розділу І  Порядку №11-1 обмін інформацією між суб’єктами інформаційного обміну на центральному рівні здійснюється в електронному вигляді з використанням телекомунікаційного ресурсу спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади, яка входить до складу Національної системи конфіденційного зв’язку, відповідно до Порядку надання послуг конфіденційного зв’язку органам державної влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам та організаціям, затвердженого постановою Кабміну від 11.10.2002 р. №1519, та Положення про спеціальну інформаційно-телекомунікаційну систему органів виконавчої влади, затвердженого наказом Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України від 26.09.2003 р. №76/ДСК.

Відповідно до п. 1 Розділу 4 Порядку №11-1  інформація, що надається Пенсійним фондом Держпраці, включає дані про страхувальників, у яких у звітному місяці відбулось зменшення штатної чисельності працівників на 10 і більше відсотків у порівнянні з попереднім звітним місяцем.

Якщо на підприємстві планується звільнення співробітників більше ніж 95%,  інформація про дане підприємство буде надана від Пенсійного фонду до Держпраці, незалежно від того, що зменшення працівників відбувається через закінчення строкових трудових договорів. Це зумовлено тим, що в Порядку №11-1 не зазначено спеціальних умов за яких не надається інформація, якщо працівників було зменшено на 10% і більше.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Пенсионный фонд , Трудовые отношения , Договор , Гоструда

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме