Головна Усі консультації Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Підстава припинення відносин ЦПХ у таблиці 5 звіту з ЄСВ

Якою буде стаття припинення відносин ЦПХ в таблиці 5 звіту з ЄСВ ?

Відображення договору ЦПХ в таблиці 5 звіту з ЄСВ, залежить від тривалості такого договору. 

1) Тривалість відносин згідно з договором ЦПХ  в межах 1 місяць 

У такому випадку заповнюється один рядок у звіті за місяць, в якому укладається договір ЦПХ. Водночас, заповнюються дві графи реквізиту 11 (і «дата початку», і «дата закінчення»);

2) Тривалість відносин згідно з договором ЦПХ понад 1 місяць

У такому випадку відображається так:

  • зазначається в реквізиті 11 «дата початку» день початку виконання робіт чи надання послуг за місяць, у якому розпочато співпрацю за договором ЦПХ;
  • зазначається в реквізиті 11 «дата закінчення» день закінчення виконання робіт чи надання послуг за місяць, у якому припинено співпрацю за договором ЦПХ.

У реквізиті 16 слід зазначити документ, який є підставою для початку та припинення відносин ЦПХ, а саме, реквізити договору про виконання робіт чи надання послуг. 

Щодо реквізиту 17, тут зазначається підстава для припинення відносин ЦПХ, відповідно до ЦКУ. Для договору про виконання робіт зазначається «гл. 61 ЦКУ» для договору про надання послуг зазначається «гл. 63 ЦКУ».

 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність , Трудові відносини

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі