• Посилання скопійовано

Оформлення менеджера БО за двома соціальними проєктами

БО реалізує соціальні проєкти за кошти донорів. Працівник працює за безстроковим ТД на посаді менеджер у соціальній сфері в одному з проєктів на 80% зайнятості. Додається ще один проєкт, на тій же посаді на 18% зайнятості. Від зайнятості на проєктах і формується 100% окладу. Донор другого проєкту вимагає, щоб був наказ про призначення на посаду. Як вірно оформити наказ, щоб зазначити проєкт, посаду і графік роботи?

В зазначеному випадку виходить, що при прийнятті працівника на посаду менеджера у соціальній сфері з ним був вже укладений трудовий договір. А за ст. 24 КЗпП за однією посадою може бути укладено лише один трудовий договір по основному місцю роботи, інші договори – це трудові договори для роботи за сумісництвом у інших роботодавців.

Ідеальним є прийняття менеджера за строковим трудовим договором на виконання кожного окремого проєкту на термін його дії.

Але оскільки з менеджера до початку першого проєкту було прийнято на посаду за безстроковим трудовим договором, то можна розглянути такий варіант: залишити наявний вже трудовий договір та наказ. Проте укласти додаткову угоду на роботу на строк за другим проєктом та видати про це наказ, на кшталт: «Залучити ПІБ, на посаду менеджера у соціальній сфері для ведення проєкту «…» на час його дії з… по… на 18% зайнятості за графіком роботи: …». На підставі цього наказу внести зміни до штатного розпису щодо розміру посадового окладу у зв’язку з залученням працівника до ведення другого проєкту. Це потрібно для правильного формування зайнятості та визначення окладу пропорційно цій зайнятості.

При цьому, оскільки з менеджером укладено безстроковий трудовий договір, у разі завершення одного з проєктів, потрібно буде попередити працівника про зменшення оплати праці (ст. 103 КЗпП). 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Щербина Світлана

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Трудові відносини»

  • Як нарахувати лікарняні після відпустки для догляду за дитиною?
    Працівниця працює в компанії з 2017 року, в 2021 році пішла в відпустку по вагітності та пологах, потім у відпустку для догляду за дитиною до 3 років. 12.03.2024 р. вийшла на роботу. З 09.04 по 12.04 була на лікарняному. Загальний страховий стаж - 19 років. Як розраховується середньоденна зарплата для нарахування лікарняних - за фактично відпрацьований час 12.03-08.04.2024 р. чи із розрахунку МЗП - 8000/30,44?
    08.05.202426
  • Залучення працівників до роботи у вихідні дні
    У зв'язку з виробничою необхідністю підприємство планує залучати у вихідні дні (субота та неділя) працівників для виконання певного виду робіт. Оплата праці буде проведена в двократному розмірі посадового окладу. На підприємстві затверджено такий графік роботи: робочі дні - понеділок-п'ятниця з 8:00 до 17:00, 12:00-13:00 обідня перерва вихідні – субота, неділя
    06.05.2024379
  • Бухгалтер у Громадській організації
    Бухгалтер працює на 2/3 ставки у ФОП. Як оформити роботу цього бухгалтера в громадській організації, яка фінансується за рахунок грантів: на 0,5 ставки чи на повну ставку?
    03.05.202431
  • Прийняття 16-річного підлітка на роботу та перерахунок зарплати іншій особі
    Чи можна прийняти на роботу на неповний робочий день підлітка 16 років, у якого є свідоцтво про народження та ІПН, але немає паспорта. ЄСВ доплачувати до МЗП? Чи можна написати заяву, щоб заробітну плату перераховували іншому працівнику?
    03.05.202434
  • Не проведено інвентаризацію резерву відпусток у 2023 році: які наслідки?
    У І кварталі 2024 року було використано відпусток за 2023 рік більше, ніж нараховано резерву в 2023 р., тобто на кінець 2023 року не проведена інвентаризація резерву відпусток, не визначено кількість днів невикористаних днів відпустки, відповідно немає залишку резерву в балансі. Фактично це проведено і нараховано в І кварталі 2024 р. Як виправити помилку, щоб витрати по резерву відпусток 2023 р. зарахувати в 2024 р.?
    29.04.202475