Форма №1ДФ
Відповідно до п. 3.3 Порядку №4 у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
При цьому, зарплата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який зарплату було нараховано.
Згідно з абз. 1 ст. 115 КЗпП зарплата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
Отже, у випадку, зазначеному у запитанні, до податкового розрахунку за I квартал входить зарплата за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні), а також відповідна сума утриманого та сплаченого з неї податку.
Окрім цього, оскільки працівника було прийнято на роботу, то у графі 6 «Дата прийняття» зазначається дата прийняття такого працівника на роботу.
Звіт з ЄСВ
У звіті за формою №Д4 (звіт з ЄСВ) зазначається, зокрема, інформація про суми нарахованої зарплати працівникам, а також винагороди за договором ЦПХ. При цьому, звіт заповнюється виходячи з нарахованих, а не виплачених сум зарплати (винагороди). Таким чином, підприємство у Додатку 4 за березень відображає суми нарахованої зарплати за березень прийнятого працівника в повному обсязі.
Окрім цього, у звіті за формою №Д4 інформація про прийняття працівника відображається у таблиці 5. Зокрема, в цій таблиці зазначаються дані такої особи, дата початку трудових відносин, а також документ-підстава, за яким виникають такі трудові відносини (наприклад, наказ про прийняття на роботу).
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись