Головна Усі консультації Оподаткування Податок на прибуток

Чи будуть наслідки у підприємства, що надало фіндопомогу неприбутковій організації, яку виключили з Реєстру

Підприємство надало безповоротну фінансову допомогу неприбутковій організації, статус якої на момент надання такої допомоги було підтверджено наявністю в Реєстрі неприбуткових установ і організацій. Однак у подальшому цю організацію було виключено з Реєстру за порушення законодавства. Які податкові наслідки виникають у підприємства?

Однією з вимог пп. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу є внесення неприбуткової організації контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр).

Тобто умовою для збільшення фінрезультату в розмірі 4 % суми фінансової допомоги неприбутковій організації, передбаченої пп. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 зазначеного Кодексу, є наявність цієї організації у Реєстрі на момент здійснення операції з надання такої допомоги (перерахування коштів, передачі товарів, робіт, послуг).

Якщо неприбуткову організацію з будь-яких причин у подальшому було виключено з Реєстру, то для платника податку на прибуток таке виключення не має жодних наслідків.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Неприбуткові установи , Податок на прибуток , Фінансова допомога

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі