Серед обов'язкових реквізитів, які зазначаються в окремих рядках податкової накладної та передбачені п. 201.1 ПКУ є вид цивільно-правового договору, номер договору до обов'язкових реквізитів не належить.
Зауважимо, з 01.01.2015 р. у разі оформлення податкової накладної з порушенням вимог ст. 201 ПКУ, це не може бути підставою для невизнання податкового кредиту покупцем. З 01.01.2015 року п. 198.6 ПКУ (в якому містилась така умова) викладено в новій редакції.
Тепер не відносяться до податкового кредиту суми податку, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі ПН податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ПКУ. Для покупця підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, є податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі ПН.
Отже, податкова накладна не може вважатись недійсною в разі відсутності в ній номеру договору. Проте, не рекомендуємо нехтувати та порушувати порядок заповнення податкової накладної (затверджений наказом Мінфіну від 22.09.2014 р. №957 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної" ). У самому Порядку №957 передбачено, що порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на віднесення сум податку до складу податкового кредиту. Але зауважимо, що вимоги ПКУ мають перевагу.