• Посилання скопійовано

Платники можуть обрати квартальний період зі сплати ПДВ

Хто може обрати квартальний податковий період з ПДВ?

Платники податку, які відповідно до Податкового кодексу мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року, а також платники єдиного податку можуть вибрати квартальний податковий період з ПДВ.

Заява про вибір квартального податкового періоду подається разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року. При цьому квартальний податковий період починає застосовуватися з першого податкового періоду наступного календарного року.


Якщо протягом будь-якого періоду з початку застосування квартального податкового періоду платник податку втрачає право на застосування нульової ставки податку на прибуток, він зобов’язаний самостійно перейти на місячний податковий період, починаючи з місяця, на який припадає таке перевищення. Це зазначається у відповідній податковій декларації за наслідками такого місяця.

В тому випадку, коли «спрощенець» переходить на загальну систему оподаткуання, він зобов’язаний самостійно перейти на місячний податковий період, починаючи з першого місяця переходу на сплату інших податків і зборів, зазначається у відповідній податковій декларації за наслідками такого місяця.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Джерело: ДФС у Чернігівській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»