Головна Усі консультації Оподаткування ПДВ

Чи можуть бути штрафи при реєстрації РК на зменшення суми ПДВ?

У червні 2020 р. було допущено помилку в даті ПН. 02.09.21 р. було складено ПН з правильною датою. На помилкову ПН потрібно зареєструвати РК з кодом "103". Які штрафні санкції можуть бути в даному випадку для контрагента-покупця?

Реєстрація ПН та/або РК у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків, зокрема для РК, складених постачальником товарів/послуг до ПН, що складена на отримувача – платника ПДВ, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, – протягом 15 календарних днів з дня отримання такого РК до ПН отримувачем (покупцем) (п. 201.10 ПКУ).

Більш докладно - тут>>

Тож в даному випадку покупець, який повинен зареєструвати РК на зменшення суми ПДВ, повинен це зробити протягом 15 к.д. з дати отримання РК від продавця.

Разом з цим нагадуємо, що протягом дії карантину штрафи за несвоєчасну реєстрацію ПН та РК не застосовуються. Докладніше про це ми писали тут та тут.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 58 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Відповідальність , Коригування , ПДВ , Податкова накладна , Штрафи

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі