Відповідно до підпункту 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу встановлено, що податкова соціальна пільга не може бути застосовано до:
- доходів платника податку, інших, ніж заробітна плата;
- заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад'юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету;
- доходів самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.
Тобто, Податковим кодексом не встановлено обмежень щодо застосування податкової соціальної пільги до доходів у вигляді заробітної плати, яку платник податку отримує одночасно з доходами у вигляді пенсії.
Таким чином, якщо розмір нарахованої заробітної плати не перевищує розміру визначеного пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу (у 2013 році – 1610 грн) і за умови, що працівники-пенсіонери подали заяви про застосування пільг та документи, що підтверджують таке право, вони мають право на податкову соціальну пільгу, встановлену цією статтею.
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись