Головна Усі консультації Оподаткування Інші податки

ДФС має 10 днів на перерахунок суми податку на нерухомість

У який термін контролюючий орган проводить перерахунок суми податку на нерухомість у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР, та даними, підтвердженими платником податку?

ПКУ передбачено, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних, - повідомляє «Вісник. Офіційно про податки»

Податкові повідомлення-рішення з податку на нерухомість можуть бути скасовані (відкликані) на підставі заяви платника податку, поданої до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

  • об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
  • розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
  • права на користування пільгою із сплати податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку (п. 3 глави дев’ятої розділу ІV Порядку №422).

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить протягом 10 робочих днів перерахунок суми податку на нерухомість і надсилає (вручає) йому нове ППР. Попереднє ППР вважається скасованим (відкликаним).

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Нерухомість , ДФСУ

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі