• Посилання скопійовано

Обрання КВЕД для діяльності з організації системи роботи камери схову

Єдинник ІІІ групи планує зробити камери схову для обслуговування гостей на культурних заходах, що проводяться на території майнового комплексу замовника. До якого виду діяльності за КВЕД.2010 віднести створення цих камер та чи потрібна ліцензія?

Запитання:  Підприємець-єдинник ІІІ групи планує зробити камери схову для обслуговування гостей на культурних заходах, які проводяться на території майнового комплексу замовника. За договором з майновим комплексом підприємець несе відповідальність за втрату чи пошкодження матцінностей, переданих до камери схову клієнтами замовника. До якого виду діяльності за КВЕД.2010 віднести створення цих камер та чи потрібна ліцензія?

Відповідь

Для визначення кодів видів економічної діяльності насьогодні ми користуємось Національним класифікатором України ДК 009:2010, затвердженим Наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 р. №457.

Для такого виду діяльності  як  організація системи роботи камери схову для обслуговування гостей на культурних заходів, які проводяться на території майнового комплексу замовника (без уточнення з відеоспостереженням, встановлення систем сигналізації тощо), можемо запропонувати наступні коди КВЕД ДК 009:2010:

1) 80.10  Діяльність приватних охоронних служб. Частково (неповністю) відповідає коду КВЕД ДК 009:2005 — 74.60 “Проведення розслідувань та забезпечення безпеки”.

Увага! Охоронна діяльність потребує ліцензії. Орган Ліцензування МВС (Постанова КМУ від 5 серпня 2015 р. №609).

2) 80.20 Обслуговування систем безпеки. Частково (неповністю) відповідає коду КВЕД ДК 009:2005 — окрім наведеного вище 74.60 “Проведення розслідувань та забезпечення безпеки”, також 45.31 “Електромонтажні роботи”. 

Увага! Електромонтажні роботи вимагають наявності ліцензії. Орган ліцензування — Держархбудінспекція (Постанова КМУ від 5 серпня 2015 р. №609).

3) 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів. Частково (неповністю) відповідає коду КВЕД ДК 009:2005.

- 70.32 “Управління нерухомим майном”. Цей підклас включає:

- управління від імені власника житловою нерухомістю: виконання комплексу послуг із забезпечення функціонування житлового та нежитлового нерухомого майна (поточне обслуговування та ремонт, контроль систем опалення та кондиціювання, прибирання та загальний догляд за приміщеннями тощо); послуги консьєржа; управління житлом та іншим нерухомим майном у співвласності;

- 75.14 “Допоміжна діяльність у сфері державного управління”. Цей підклас включає:

- управління кадровими службами, розроблення та реалізацію кадрової політики, методи оцінки, класифікацію роботи, опис посадових обов'язків, контроль за виконанням правил державної служби

- діяльність служб загального призначення, не пов'язаних з виконанням конкретних функцій у сфері управління: утримання та збереження урядових документів, діяльність центральних державних архівних установ, експлуатацію зайнятих урядом та органами державного управління будинків, надання послуг щодо централізованого постачання та закупівель, керівництво центральними установами та надання інших послуг загального характеру, не пов'язаних із виконанням специфічних функцій;

Наведена вище діяльність не потребує ліцензування.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Канарьова Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Інше»

  • Чи заборонено відраховувати кошти профспілкам на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу під час воєнного стану?
    Чи заборонено протягом дії воєнного стану проводити відрахування первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених колективним договором та угодами, у добровільному порядку за наявності у роботодавців такої можливості з віднесенням на витрати діяльності підприємства?
    19.04.202420
  • Чи може неприбуткова організація надати благодійну допомогу ЗСУ?
    В статуті неприбуткової оргазації передбачено наукові розробки, дослідження та інше у галузі права, а надання благодійної допомоги не передбачено. Чи може така організація придбати товар для подальшої безоплатної (благодійної) передачі ЗСУ? Як звітувати за такою операцією?
    17.04.202439
  • З немонетарної заборгованість переводиться в монетарну і назад: що з курсом?
    У 2021 р. резидент отримав авансову оплату за товар від нерезидента. В січні 2022 р. підписано додаткову угоду щодо повернення передплати. Заборгованість переведено до складу монетарної. Після введення валютних обмежень на період воєнного стану оплата не була проведена. Підприємство визначало курсові різниці на дату балансу. У 2024 р. вирішено все ж здійснити відвантаження. Як визначити курс, за яким монетарна заборгованість переводиться до складу немонетарної?
    15.04.202435
  • Порушення при ввезенні гуманітарної допомоги
    Громадська організація імпортувала гуманітарну допомогу - легковий авто для передачі ЗСУ і кабель для ремонту дронів. Але авто передане учаснику бойових дій, який працює волонтером в ГО, а кабель використовується самою ГО для ремонту дронів, а не переданий ЗСУ. Чи є порушення?
    10.04.202439
  • Перевезення вантажів: ТТН обов’язок чи право?
    Хто має виписувати ТТН при перевезенні вантажним автомобільним транспортом: перевізник чи вантажовідправник? Чи достатньо вантажоодержувачу для підтвердження факту перевезення товаро-матеріальних цінностей належно оформленого перевізником (юридичною особою чи ФОП) акту надання транспортно-експедиційних послуг ?
    26.03.2024133