Головна Усі консультації Держрегулювання Інше

Щорічне оцінювання посадових осіб ОМС під час воєнного стану

Чи проводиться під час воєнного стану щорічна оцінка посадових осіб місцевого самоврядування?

Відповідно до п. 1 ст. 17 Закону №2493, з метою оцінки ділових та професійних якостей, а також кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, крім осіб, зазначених у частині другій цієї статті, посадові особи місцевого самоврядування один раз на 4 роки підлягають атестації.

Щорічна оцінка проводиться з метою, визначеною в п. 1.2 Методрекомендації № 102, а саме:

  • поліпшення  добору  й розстановки  кадрів,  розвитку  ініціативи  і  творчої  активності посадових осіб місцевого самоврядування, визначення їх потенціалу, потреб   у   підвищенні   кваліфікації   та  особистому  розвитку; 
  • планування   кар'єри,   вдосконалення   процесу   планування    та організації    діяльності    як    посадової    особи    місцевого самоврядування,  так і органу місцевого самоврядування  в  цілому, виявленні  організаційних  проблем  та  оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій.

Щорічна оцінка виконання  посадовими  особами  місцевого самоврядування покладених на них завдань та обов'язків проводиться безпосередніми керівниками в період  між  атестаціями  у  січні  - лютому за підсумками минулого року (п. 1.3 Методрекомендації № 102).

Тобто щорічна оцінка проводиться з метою перевірки, як посадові особи ОМС виконують покладені на них завдання та обов’язки.

Таким чином, бачимо, що норми вищезазначених нормативних актів чинні й на сьогодні, вони не скасовані і не спрощені на час воєнного стану. Тож, керівники мають й надалі проводити у січні та лютому щорічне оцінювання працівників ОМС за результатами минулого року.

Нагадаємо, що щорічна оцінка не проводиться стосовно осіб, визначених у п. 1.6 Методрекомендацій № 102. До них належать:

  • сільські,  селищні, міські голови;
  • голови, заступники голів районних у містах (у разі їх створення),  районних,  обласних  рад;
  • секретарі  сільських, селищних,  міських рад;
  • працівники патронатної служби;
  • особи, які перебувають на займаній посаді  менше  одного  року, молоді спеціалісти;
  • вагітні жінки чи жінки, які працюють  менше  одного року  після  виходу з відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами чи по догляду за дитиною,  а також особи,  прийняті на  роботу  на визначений термін.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 82 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Воєнний стан

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі