Відповідно до п. 4.2 Положення №637, якщо відокремлений підрозділ здійснює готівкові розрахунки із застосуванням РРО, веде книгу обліку розрахункових операцій та не використовує операції приймання готівки за продану продукцію (товари, роботи, послуги) з оформленням ПКО, а також видачу готівки на виплати, пов'язані з оплатою праці, госппотреби, інші операції з оформленням ВКО та відомостями, то такий відокремлений підрозділ веде касову книгу.
Пунктом 2.6 Положення №637 визначено, що уся готівка, що надходить до кас, має своєчасно (у день одержання готівкових коштів) та в повній сумі оприбутковуватися. У листі від 29.05.2017 р. №389/Н/99-99-14-05-01-14/ІПК ДФС зазначає, що у разі проведення готівкових розрахунків із застосуванням РРО оприбуткуванням готівки є здійснення обліку зазначених готівкових коштів у повній сумі їх фактичних надходжень у книзі обліку розрахункових операцій (КОРО) на підставі фіскальних звітних чеків РРО.
В свою чергу, у листі від 29.05.2017 р. №389/Н/99-99-14-05-01-14/ІПК податківці зазначають, що якщо протягом дня, на господарському об’єкті була проведена інкасація, то через РРО проводиться операція «службова видача», вилучається готівка з касової скриньки РРО, з виписуванням прибуткового та видаткового касового ордера. З цього можна зробити висновок, що з ПКО складається лише на суму такої «службової видачі».
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись