Законом №2628, зокрема, п. 59 розділу І та пп. 8 п. 2 розділу ІІ, внесено зміни до п. 296.10 ПКУ та Закону про РРО, якими визначено випадки, коли РРО можна не застосовувати. Зміни стосуються застосування РРО ФОП - платниками єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення.
Так, згідно з доповненим абз. 4 п. 296.10 ПКУ, норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.
Відповідні зміни також внесені до ст. 9 Закону про РРО. Крім того, у ст. 2 Закону про РРО уточнено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) - це будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.
Отже, відповідно до цих змін, з 1 січня 2019 року (дати набрання чинності Законом №2628) ФОПи-«єдинники», які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівкоми розрахунком, із застосуванням розрахунків через POS-термінали, будуть зобов'язані використовувати РРО (незалежно від обсягу доходу).
Про застосування РРО при розрахунках в інтернет-магазинах більш докладно читайте тут>>
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.
Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Зареєструватись